Błażej Sarzalski
Adres: 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Sienkiewicza 14
Telefon: 512020518
Email: kancelaria@opieka-prawna.eu
Strona internetowa: www.rejestracjaspolkizoo.pl
Błażej Sarzalski - radca prawny, bloger, edukator.

Studia prawnicze ukończył w 2007 roku na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Doświadczenie zdobywał jako asystent głównego radcy prawnego w znanej firmie handlowej P.H. ALFA-ELEKTRO Sp. z o.o. w Katowicach oraz jako aplikant radcowski w jednej z największych kancelarii prawniczych na śląsku – Ślązak, Zapiór i Wspólnicy w Katowicach. Od 2010 roku prowadzi indywidualną praktykę prawniczą.

Autor cytowanego komentarza do zmian w Kodeksie spółek handlowych wprowadzonych ustawą z dnia 5 grudnia 2008 r. o zmianie ustawy – Kodeks spółek handlowych oraz ustawy o obrocie instrumentami finansowymi, wydanego przez Wolters Kluwer Polska w Systemie Informacji Prawnej LEX.

Posiada uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa oraz spółek samorządowych. W latach 2015-2017 członek, a w latach 2017 – 2018 przewodniczący Rady Nadzorczej spółki Przedsiębiorstwo Komunalne EKO-BIAŁA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Białej.

Autor poczytnych blogów prawniczych dotyczących rejestracji spółek w Polsce i zagranicą. Specjalizuje się w prawie spółek, rozwiązaniach zapewniających poufność prowadzenia biznesu, postępowaniach sądowych w sprawach gospodarczych oraz w prawie wekslowym.

logo ftr

Skontaktuj się z nami

 

biuro@polecprawnika.pl