Anna Chabiera
Adres: 64-920 Piła, ul. Wojciecha Kossaka 51/5L
Telefon: 795219070
Email: kancelaria@radca-chabiera.pl
Strona internetowa: www.radca-chabiera.pl
Kancelaria Radcy Prawnego Anna Chabiera specjalizuje się w obszarach prawa rodzinnego i gospodarczego, oferując kompleksową i profesjonalną pomoc prawną. Zespół doświadczonych prawników posiada wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego rozwiązywania spraw związanych z rodziną oraz prowadzeniem działalności gospodarczej.

W dziedzinie prawa rodzinnego, kancelaria zapewnia wsparcie w zakresie rozwodów, separacji, podziału majątku, ustalania alimentów, opieki nad dziećmi oraz innych kwestii związanych z prawem rodzinnym. Prawnicy podejmują się zarówno spraw spornych, jak i mediacji, dążąc do osiągnięcia rozwiązań satysfakcjonujących dla wszystkich stron i skupiając się na dobrobycie rodzin.

W obszarze prawa gospodarczego, kancelaria radcy prawnego świadczy usługi doradztwa prawno-gospodarczego dla przedsiębiorstw różnych branż i rozmiarów. Prawnicy pomagają w zakładaniu i rejestracji firm, opracowują umowy handlowe, zajmują się sprawami związanymi z prawem pracy oraz reprezentują klientów w sporach sądowych i arbitrażowych. Ich celem jest ochrona interesów klienta i zapewnienie zgodności z obowiązującym prawem.

logo ftr

Skontaktuj się z nami

 

biuro@polecprawnika.pl